Je mi ctí, že jste zavítali do této části, neboť to svědčí o tom, že máte zájem nejen o mou práci, ale i o mou osobu jako takovou. Rád bych se vám proto v krátkosti představil.
Jak už doufám víte, mou velkou vášní je grafický design, jemuž se věnuji již od mých útlých let na základní škole, kde jsem vytvořil své první logo vůbec, a to pro základní školu ve Voticích. Mimo jiné toto logo bylo vytvořené v textovém editoru Word a žádný velký úspěch nesklidilo, ale někde člověk zkrátka začít musí. Následovaly roky na střední škole v Sezimově Ústí (obor: Strojírenství – počítačová grafika) a jelikož se svým zaměřením absolutně netrefila do mého šálku čaje, protože s grafickým designem jako takovým měla pramálo společného, bylo otázkou kde a jak pokračovat dál. Po roce pomaturitního studia angličtiny tuto otázku vyřešila až Soukromá vyšší odborná škola umění a reklamy v Praze, kde jsem měl konečně šanci, jak si reálně rozšířit obzory v tomto oboru a grafickému designu jsem se začal věnovat naplno.
Od roku 2014 funguji na plný úvazek jako grafický designér na volné noze. Ke grafickému designu se snažím přistupovat především s hravostí a důvtipem mně velmi vlastním. Zároveň ale i s určitým respektem a zodpovědností, jelikož ve většině případů vytvářím hodnoty, kterými se moji klienti prezentují široké veřejnosti a jimž také propůjčuji své jméno. Do každého z projektů se snažím vnést určitou porci originality s notnou dávkou odvážných nápadů a sázím na individuální přístup. Jednoduchost a vizuální atraktivnost jsou pro mě důležité aspekty, jimiž se řídím při tvorbě každého z projektů. Tím nejhodnotnějším aspektem, který na mé „práci“ shledávám je, že se stala mým koníčkem.
I ten nejzábavnější koníček se ale postupem času může stát stereotypní, a proto je důležité, umět se náležitě odreagovat. Postupem let člověku dochází, že času přestává být nazbyt, a tak se snažím každou volnou chvíli, kdy se nevěnuji právě designu, vyplnit dalšími zálibami, které jsou mému srdci nejbližší. Oněmi činnostmi jsou zcela jistě rodinná či přátelská setkání, dále to jsou různé sportovní aktivity ať už je to běh, snowboarding, kruhové tréningy a další různá tělesná posilování, kdy se snažím tělu kompenzovat hodiny trávené sezením. Jednou z mých největších vášní vůbec je pak asi cestování kombinované s fotografováním. To vše mi pomáhá pročistit si hlavu a dodává mi to novou čistou energii, kterou se posléze snažím opět zužitkovat během práce na mých projektech.
Děkuji, že jste zavítali na mé stránky a vaše pozornost vydržela až po tyto poslední řádky. V případě, že se vám má práce líbí, a budete chtít navázat vzájemnou spolupraci, budu velice rád, když mne nebudete váhat kontaktovat.
K.